Strona główna - 3 - CKP.Stargard

Idź do spisu treści

Menu główne:Spotkanie wigilijne
Święta to czas spokoju, zadumy i radości. Zanim rozeszliśmy się do swoich domów, aby w rodzinnym gronie świętować Boże Narodzenie, spotkaliśmy się przy wigilijnych stołach w swoich klasach, z kolegami i nauczycielami. 

Świąteczna akcja na rzecz pomocy zwierzętom
Do Centrum Kształcenia Praktycznego w Stargardzie zgłosiła się Prezes Towarzystwa Przyjaciół Zwierząt Pani Elżbieta Prokopczuk z prośbą o wykonanie domków dla bezdomnych kotów.Spotkanie wigilijne
20-XII-2012 roku uczniowie z klasy III ZE zorganizowali i uczestniczyli w spotkaniu wigilijnym. 
 
Pokaz nowych instalacji sanitarnych
12 października 2011r. przedstawiciel firmy Prandelli z Gdańska Marek Grabowski kierownik działu technicznego zaprezentował naszym uczniom trzech klas montera instalacji i urządzeń sanitarnych nową technologię, materiały i narzędzia montażu instalacji sanitarnych, co wzbudziło wśród uczniów duże zainteresowanie. 
Konkursu „Najlepszy uczeń w Zawodzie”
W Centrum Kształcenia Praktycznego w Stargardzie Szczecińskim odbył się finał Pierwszego Stargardzkiego Konkursu „Najlepszy uczeń w Zawodzie”. W konkursie wzięło udział 16 uczniów, po 4 w każdym zawodzie.

Dień Edukacji Narodowej
Tradycyjnie 14 października w Stargardzkim Centrum Kultury, dwa samorządy: powiatowy i miejski, wspólnie zorganizowały święto polskiej edukacji. Nagrodę Starosty Stargardzkiego otrzymał nauczyciel Centrum Kształcenia Praktycznego Jan Nowicki.  
Pożegnania klas zasadniczych
Uroczyste pożegnania klas zasadniczych zawodowych, które odbywały zajęcia praktyczne w CKP – czerwiec 2010r.
 
 
 

<<<   1   2   3  4  >>>
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego