Podpisanie trójstronnych umów_2016 - CKP.Stargard

Idź do spisu treści

Menu główne:

      12 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół Nr 1 w Stargardzie,  Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 Tomasz Korytkowski i Dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego Henryk Szymczak  podpisali trójstronne umowy o współpracy z przedstawicielami 6 firm tj. Backer OBR Sp z o.o. w Pyrzycach, Hotel Grodzki, w Stargardzie, Hydroline Polska Sp z o.o. w Stargardzie, Kuca Sp. z o.o. w Stargardzie, Mercedes-Benz Mojsiuk Sp z o.o. Sp. k. w Biesiekierzu, Radiometer Sp z o.o. w Stargardzie.
    Głównym celem współpracy będzie organizacja praktyk dla uczniów w w/w firmach, możliwość dostosowania programu nauczania przedmiotów teoretycznych w Zespole Szkół Nr 1 oraz w pracowniach praktycznej nauki zawodu w Centrum Kształcenia Praktycznego do potrzeb pracodawców oraz realizacja wspólnych projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej.                 
    W spotkaniu tym uczestniczyli również  przedstawiciele władz naszego powiatu i miasta tj. Starosta Stargardzki Ireneusz Rogowski wraz z Wicestarostą Iwoną Wiśniewską i Prezydent Miasta Sławomir Pajor.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego