Najlepszy w zawodzie_2016 - CKP.Stargard

Idź do spisu treści

Menu główne:

        28 kwietnia 2016 r. w Centrum Kształcenia Praktycznego w Stargardzie odbył się finał VI Konkursu pn. „NAJLEPSZY UCZEŃ W ZAWODZIE”.           
       Zmaganiom uczestników przyglądali się zaproszeni goście, wśród których byli m.in. Starosta Powiatu Stargardzkiego Pan Ireneusz Rogowski, Wicestarosta Powiatu Stargardzkiego Pani Iwona Wiśniewska, Dyrektor Wydziału Oświaty Pan Jerzy Hernet, Zastępca Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy Pani Małgorzata Szulc, Dyrektor ZS nr 1 Pan Tomasz Korytkowski , Dyrektor Zespołu Szkół Budowlano-Technicznych Pan Zbigniew Hering, Pan Paweł Matejak - Członek Zarządu Abplanalp Consulting, Pan Robert Bylewski – Elektra, Pan Bogdan Dąbrowski – Metalik oraz organizator konkursu Dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego Pan Henryk Szymczak.
     Finaliści otrzymali cenne nagrody rzeczowe w postaci narzędzi dedykowane do specyfiki ich zawodu, które zostały zasponsorowane przez firmy „ABPLANALP CONUSLTING”, „ELEKTRA”, „HETTICH” oraz organizatora konkursu CKP, za które fundatorom serdecznie dziękujemy.
        Na koniec spotkania Dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego Pan Henryk Szymczak podziękował wszystkim uczestnikom konkursu za uczestnictwo w zmaganiach. Szczególnie podkreślił fakt zwycięstwa uczennicy klasy pierwszej Technikum Technologii Drewna Karoliny Hryniuk. Pan Dyrektor podziękował i wręczył również nagrody trzem absolwentom klasy czwartej Technikum Technologii Drewna, Mateuszowi Kopciowi, Szymonowi Łuczyńskiemu i Marcinowi Kowalczukowi podkreślając ich szczególne osiągnięcia podczas całego okresu kształcenia oraz wybitne zdolności w zakresie obróbki drewna.
        W finale konkursu udział wzięło 19 uczniów z klas zasadniczych i technikum
w następujących zawodach:
- elektryk,
- stolarz,
- mechanik-monter maszyn i urządzeń,
- monter instalacji, sieci i urządzeń sanitarnych,
- technik mechanik-użytkowanie obrabiarek skrawających.
Klasyfikacja uczniów w poszczególnych zawodach była następująca:
Elektryk:
I miejsce – Adam Golas z klasy III ZE
II miejsce – Sylwester Lenarczyk z klasy III TE
III miejsce – Dominik Bąk z klasy III TE
IV miejsce – Paweł Turniak z klasy III ZE
 
Stolarz:
I miejsce – Karolina Hryniuk z klasy I TD
II miejsce – Patryk Wardziak z klasy III TD
III miejsce – Wiktoria Skiba z klasy I TD
IV miejsce – Konrad Parada z klasy III ZD
 
Mechanik-monter maszyn i urządzeń:
I miejsce – Krzysztof Witomski z klasy III ZM
II miejsce – Kacper Izajko z klasy IIIZM
III miejsce – Mariusz Ufnal z klasy II ZM
IV miejsce – Tomasz Stasiak z klasy II ZM
 
Monter instalacji, sieci i urządzeń sanitarnych:
I miejsce – Przemysław Pągowski z klasy I B
II miejsce – Łukasz Misiewicz z klasy III B
III miejsce – Jarosław Zych z klasy III B
IV miejsce – Dariusz Myśliński z klasy I B
 
Technik mechanik-użytkowanie obrabiarek skrawających:
I miejsce – Filip Grodziński z klasy III TM
II miejsce – Przemysław Kusiak z klasy III TM
III miejsce – Sebastian Olkiewcz z klasy III TM
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego